502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

BLOG: Wszystko o pozycjonowaniu i stronach internetowych

Pozycjonowanie i strony internetowe: Nowa Huta

Oferujemy pozycjonowanie i projektowanie stron internetowych- Nowa Huta

Utworzone przez: Andrzej

15 stycznia 2022

Profesjonalne usługi

Zadzwoń: 502 093 500

Internet jest dla Twojej firmy najlepszym sposobem na zdobywanie nowych klientów, informowanie o swoich produktach lub usługach – jednym słowem na zwiększenie sprzedaży i obrotów.

 Jednak aby zaistnieć w internecie musisz mieć schludnie zaprojektowaną i intuicyjną dla czytelnika stronę internetową, która zostanie rozpropagowana w sieci tak, aby zaczęli na nią trafiać Twoi przyszli klienci. Obie te rzeczy możemy dla Ciebie zrobić.

Strony internetowe

Nowa Huta

Mistrzejowice | Czyżyny | Bieńczyce

Od 2013 roku zajmujemy się projektowaniem stron internetowych. Pracujemy z wykorzystaniem systemu zarządzania treści WordPress. Jest to rozwijana od niemal dwudziestu lat międzynarodowa platforma programistyczna. Dzięki temu wykonana dla Ciebie strona nie będzie za kilka lat przestarzała i łatwo będzie można dodawać na nią nowe treści i zmieniać istniejące.

Zaprojektujemy dla Ciebie:

  • Klasyczną stronę firmową zawierającą ofertę przedsiębiorstwa, opisy produktów lub usług, formularz kontaktowy, mapkę z lokalizacją, portfolio lub galerię zdjęć. Może to być również strona bardziej rozbudowana o takie elementy jak blog lub aktualności, system rezerwacji, płatności, newsletter. Wystarczy, że powiesz nam, czego potrzebujesz, a jeśli nie jesteś pewny, doradzimy.
  • Sklepy internetowe: z katalogiem produktów podzielonymi na kategorie. Jeśli będzie taka potrzeba, wykonamy też opisy produktów. Sklep oczywiście będzie wyposażony w ścieżkę zakupu, płatności online, wybór sposobu dostawy i wszystkie inne istotne funkcjonalności.

  • Inne strony: prywatne, blogi, serwisy informacyjne.
Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o WordPress i WooCommerce

Pozycjonowanie

Nowa Huta

Mistrzejowice | Czyżyny | Bieńczyce

Najlepszym dla lokalnej firmy sposobem na dotarcie do nowego klienta z już wykonaną stroną będzie jej pozycjonowanie.

 

Oferujemy Ci pozycjonowanie w dwóch modelach: rozliczenia za efekt, czyli płacisz dopiero gdy strona zacznie zajmować wysokie pozycje. W ten sposób współpracujemy z firmami lokalnymi oferującymi usługi i produkty na miejscowy rynek: na przykład w Nowej Hucie, w całym Krakowie, Skawinie, innym mieście.

Jeśli Twoja działalność jest ogólnopolska lub prowadzisz sklep internetowy, zaproponujemy rozliczenie w systemie mieszanym: stały abonament i premia za efekty. Wszystko dokładnie opiszemy w umowie.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową?

Dla firm lokalnych pozycjonowanie stron jest najbardziej efektywną i korzystną cenowo formą promocji. Twoi potencjalni klienci korzystają z wyszukiwarki poszukując produktów, które oferujesz.

Niech trafią na Twoją stronę zamiast do konkurencji.

Profesjonalne strony internetowe dla firm lokalnych
Pozycjonowanie - dlaczego my?

Czemu warto nas wybrać?

Jesteśmy krakowską firmą z doświadczeniem w branży od 2013 roku. Stanowimy małżeński tandem: Ania zajmuje się projektowaniem stron internetowych, Andrzej ich pozycjonowaniem. Nasza firma to lokalny biznes rodzinny i z takimi firmami współpracujemy.

Czytaj także…