502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

Pozycjonowanie, strony internetowe Wieliczka

Jeśli jesteś na naszej stronie, zapewne potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej albo już ją masz i teraz chcesz zlecić pozycjonowanie jej w Google. Zakładamy, że właśnie dzięki wyszukiwarce Google tu jesteś i być może dołączysz do grona naszych Klientów (taką mamy nadzieję!). Już sam ten fakt pokazuje, jak dobrze to działa – jeśli firma posiada dobrą stronę internetową, na której w atrakcyjny sposób prezentowana jest jej oferta i strona ta jest pozycjonowana w wyszukiwarkach, klienci sami przychodzą. 

Projektujemy strony internetowe - Wieliczka i okolice

Klienci są bliżej niż myślisz – na kliknięcie myszki

Celem pozycjonowania, jest to aby Twój telefon zaczął dzwonić a na maila przychodziły zapytania o usługi i produkty.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, stanie się tak i w Twoim przypadku. Twoi potencjalni klienci są bliżej niż myślisz, musisz tylko dać im szansę, żeby Cię znaleźli. Jesteśmy lokalną firmą działającą branży internetowej na rynku w Wieliczce, Krakowie i innych pobliskich miejscowościach. Stanowimy małżeński tandem. Jedno z nas – Ania – zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem stron internetowych, a drugie – Andrzej) – ich pozycjonowaniem w wyszukiwarkach. I do takich właśnie lokalnych biznesów w Wieliczce i okolicach kierujemy naszą ofertę.

Strona internetowa dla biznesu w Wieliczce

Wieliczka – strony internetowe

Wykonujemy strony internetowe dla firm i klientów indywidualnych z Wieliczki i okolic (choć nie tylko).

Pracujemy na systemie zarządzania treścią CMS WordPress. Jest to system rozwijany przez informatyków z całego świata już od dwudziestu lat. Dzięki temu Twoja strona nie będzie przestarzała za kilka lat. Łatwo też będzie można ją w przyszłości przebudować: usuwać wybrane treści, zdjęcia czy zakładki, a na ich miejsce dodawać nowe. Minimum zmysłu estetycznego do pracy z tekstem i grafiką wystarczy, aby wiele z tych rzeczy robić samodzielnie.

Strona one page czy klasyczna (multi page)?

Wykonujemy strony firmowe różnego rodzaju: zarówno proste wizytówki, jak i bardziej rozbudowane witryny, jeśli profil Twojej działalności gospodarczej tego wymaga. Wariant strony dopasujemy do Twojej działalności i oczekiwań wizualnych. Może to być nowoczesna wizualnie strona typu one page (cała treść wyświetla się na jednej przewijanej podstronie) albo bardziej tradycyjna –  oparta na zakładkach i podstronach. Możemy też połączyć jedno i drugie rozwiązanie. Każda nasza strona jest responsywna, czyli dostosowana do telefonów. Standardowo, strona zawiera informacje o firmie i jej ofertę (teksty możesz nam przesłać, albo my napiszemy je dla Ciebie), mapę dojazdu, galerię zdjęć (wykonanych prac albo sklepu czy salonu) lub portfolio (wykonanych projektów czy zdobytych klientów) i formularz kontaktowy.

Wykonujemy strony internetowe: responsywne, czytelne, przyjazne dla czytelnika
Strona, która stanie się popularna w Wieliczce

Rozwijaj się: rozbudowane strony i sklepy internetowe

W przypadku bardziej rozbudowanych stron dodajemy takie funkcjonalności jak system rezerwacyjny czy sprzedaży, płatności online, newsletter – generalnie wszystko to, czego potrzebujesz, aby skutecznie prowadzić swój biznes i na nim zarabiać. Potrzebujesz sklepu internetowego? Nic trudnego – wprowadzimy lub zaimportujemy Twoje towary, które podzielimy na odpowiednie kategorie. Później, będziesz je dodawać, usuwać i edytować samodzielnie, wedle zapotrzebowania. Będziesz mieć pełną kontrolę nad stanem magazynu i sprzedażą. Przygotujemy też całą ścieżkę zakupu łącznie z płatnościami online i sposobem dostawy – systemy dopasujemy optymalnie do wielkości i rodzaju Twojej działalności.

Wieliczka – pozycjonowanie

Samo posiadanie strony firmowej nie wystarczy. Trzeba jeszcze zadbać o to, aby osoby, które będą potencjalnymi klientami Twojej firmy, znalazły ją w gąszczu innych stron internetowych, a przede wszystkim, tych należących do Twojej konkurencji. Jest kilka sposobów na to, żeby ten cel osiągnąć, a najbardziej efektywnym i jednocześnie będącym finansowo na kieszeń lokalnych firm z Wieliczki, jest pozycjonowanie.

Pozycjonowanie w Wieliczce i okolicy
Wieliczka – pozycjonowanie lokalne wypromuje Twoje produkty

Dotrzyj do lokalnych klientów

Jak zapewne wiesz, pozycjonowanie ma na celu zapewnienie widoczności Twojej strony wysoko w wynikach wyszukiwania Google. Czyli jeśli na przykład prowadzisz warsztat samochodowy w Wieliczce, ludzie powinni szybko znajdować Twoją stronę po wpisaniu w Google słów „warsztat samochodowy Wieliczka” i innych podobnych, jak: warsztat samochodowy, naprawa samochodów i tym podobne. Chodzi przecież o to, aby osoba potrzebująca naprawy auta trafiła do Ciebie, a nie do innego warsztatu. Co więcej, mieszkaniec Wieliczki nie szuka warsztatu w np. Szczecinie tylko jak najbliżej siebie, dlatego pozycjonowanie lokalne jest takie skuteczne. Tym właśnie się zajmujemy się, wykonując pozycjonowanie stron dla Klientów w Wieliczce i w innych miastach.

Umowa pozycjonowania z PinguMedia

Zaletą współpracy z PinguMedia.pl jest forma rozliczenia za pozycjonowanie strony.

Podpiszemy umowę na pozycjonowanie, w której będziemy się rozliczać co miesiąc z prowadzonych przez nas prac. Co najważniejsze: jeśli Twój biznes ma zasięg lokalny, będziesz nam płacić dopiero wtedy, gdy słowa kluczowe zaczną pojawiać się na pierwszej stronie wyszukiwania. Mówiąc krótko: jest efekt, jest zapłata. Przeczytaj więcej o proponowanej przez nas umowie na pozycjonowanie.

Pozycjonowanie – oferujemy atrakcyjne warunki współpracy

Nasze usługi w pytaniach i odpowiedziach

Jaka jest cena stron internetowych i pozycjonowania?

Stronę dla małych firm możemy wykonać już za 1299 zł. Witryna będzie już przygotowana pod pozycjonowanie. W cenie otrzymasz również serwer, adres internetowy, pocztę e-mail oraz wizytówkę w mapach Google. Bardziej rozbudowane strony lub sklepy internetowe będą droższe. Ceny za pozycjonowanie lokalne zaczynają się od 400 zł miesięcznie.

Pozycjonowanie w Wieliczce – czemu my?

Mamy ponad dziesięć lat doświadczenia w pozycjonowaniu stron. Najpierw w jednym z dużych krakowskich portali informacyjnych, a od 2013 roku na własny rachunek, wykonując pozycjonowanie lokalnych stron firmowych.

Czy strona internetowa musi być dostosowana do pozycjonowania?

Tak! Tak zwana optymalizacja, to jeden z pierwszych i niezbędnych etapów pozycjonowania, bez którego nie udadzą się kolejne. Jeśli to my wykonaliśmy Twoją stronę internetową, większość optymalizacji będzie zrobiona już na etapie produkcji; w przeciwnym razie możliwa będzie konieczność przebudowania strony lub organizacji treści.

Napisz do nas

Zamiast dzwonić wolisz pisać? Nie ma sprawy. Wypełnij formularz, a z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych*

15 + 8 =