502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

Strony internetowe, Pozycjonowanie Bochnia

Jesteśmy przekonani, że jesteś tu z konkretnego powodu. Cieszymy się z Twoich odwiedzin. Skoro czytasz ten tekst, prawdopodobnie oznacza to, że poszukujesz profesjonalnie wykonanej i nowoczesnej strony internetowej. Może już posiadasz taką stronę, ale chcesz, aby była ona lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania Google. Mogłeś do nas trafić w różny sposób, ale najbardziej prawdopodobne jest, że wyszukiwarka Google przyprowadziła Cię do nas, co daje nam nadzieję, że zechcesz dołączyć do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów. To, że tu jesteś, jest najlepszym dowodem na naszą skuteczność. Dobrze zaprojektowana strona internetowa, która prezentuje ofertę w przyciągający uwagę sposób i jest odpowiednio pozycjonowana, sprawia, że to klienci znajdują drogę do Twojej firmy.

Zapraszamy do współpracy, abyśmy mogli razem osiągnąć sukces w Bochni i nie tylko.

Twoi klienci są tuż obok. Z nami do nich dotrzesz

Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona będzie częściej odwiedzana przez potencjalnych klientów. Ale najważniejsze jest, abyś wyprzedził w Bochni swoją konkurencję.

Wybierając współpracę z naszą firmą, otworzysz swojemu biznesowi drzwi nowych możliwości i większej sprzedaż. Twoi przyszli klienci są o wiele bliżej, niż przypuszczasz – wystarczy, że pozwolisz im na odkrycie Twojej marki. Jako lokalna firma specjalizująca się w branży internetowej, działamy aktywnie w Bochni i innych miastach Małopolski. Jesteśmy małżeńskim tandemem, który łączy siły, aby dostarczać najlepsze rozwiązania online: Ania, która z pasją tworzy i projektuje strony internetowe, oraz Andrzej, z precyzją zajmuje się ich pozycjonowaniem w wyszukiwarkach. Nasza oferta jest skierowana właśnie do lokalnych przedsiębiorstw z Bochni i okolic, które pragną zwiększyć swoją widoczność w Internecie i dzięki temu osiągnąć w biznesie to, co jest celem jego prowadzenia: zwiększyć swoje dochody.

Strona internetowa dla firmy w Bochni

Bochnia – strony internetowe

Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych stron internetowych, które posłużą firmom z Bochni i zapewnią im wzrost sprzedaży.

Korzystamy ze solidnych technologii, które sprawdzają od wielu lat się na całym świecie. Strony internetowe budujemy na sprawdzonym systemie zarządzania treścią CMS WordPress, który jest nieustannie rozwijany i udoskonalany przez programistów z różnych zakątków globu od ponad dwóch dekad. System pozwala zbudować zarówno niewielką stronę firmową, jak sklep internetowy, blog lub serwis z aktualnościami. Strona internetowa, którą dla Ciebie stworzymy, pozostanie aktualna i funkcjonalna długie lata a dzięki popularności WordPressa w przyszłości będą mogli zajmować się nią również inni specjaliści. Co więcej, WordPress oferuje elastyczność, która umożliwia łatwe i intuicyjne dokonywanie zmian na stronie, takich jak usuwanie lub dodawanie treści, zdjęć, czy zakładek, bez potrzeby zaawansowanej wiedzy technicznej. Przeszkolimy Cię w tym. Będziesz mógł zarządzać wieloma aspektami Twojej strony samodzielnie samodzielnie nią administrując. Oczywiście jeśli nie będziesz chciał poświęcać na to czasu, zajmiemy się tym w ramach stałego abonamentu.

Strony do wyboru do koloru

Tworzymy strony internetowe dla firm, konkretnie dostosowane do potrzeb danego biznesu. Od prostych stron-wizytówek dla lokalnych firm, poprzez sklepy internetowe, po zaawansowane portale internetowe. Dobierzemy rodzaj strony, który najlepiej odpowiada charakterowi Twojej działalności oraz preferencjom estetycznym. Możliwe jest stworzenie strony w stylu one page, gdzie cała zawartość prezentowana jest na jednej, przewijanej stronie, lub strony klasycznej, zbudowanej z z kilku a w razie potrzeby wielu zakładek i podstron. Istnieje również opcja połączenia obu tych rozwiązań. Projektowane przez nas strony są zawsze responsywne czyli wygodne w obsłudze na urządzeniach mobilnych jak tablet i telefon. Standardowo, nasze strony zawierają niezbędne informacje o Twojej firmie, jej usługach i produktach (możesz dostarczyć własne teksty lub zlecić ich stworzenie nam), interaktywną mapę dojazdu, galerię zdjęć (np. z wykonanych prac, sklepu czy salonu), portfolio (np. zrealizowanych projektów lub pozyskanych klientów) oraz formularz kontaktowy.

Projektujemy strony internetowe: responsywne, przyjazne dla czytelnika
Strona internetowa, która podbije Bochnię

Wykonamy również zaawansowane strony

Jeśli potrzebujesz zaawansowanej strony internetowej, oferujemy dodatkowe opcje, takie jak systemy rezerwacji, platformy e-commerce, płatności online, profile użytkowników, newslettery i inne funkcjonalności. Wszystko, co jest niezbędne do efektywnego zarządzania Twoim biznesem online i generowania zysków. Marzy Ci się własny sklep internetowy? Z łatwością zrealizujemy to zadanie: zaimplementujemy lub zaimportujemy asortyment, który następnie zostanie skategoryzowany według Twoich wytycznych. W przyszłości będziesz mógł samodzielnie zarządzać produktami: dodawać nowe, usuwać istniejące lub wprowadzać zmiany, zgodnie z potrzebami. Zapewnimy Ci pełną kontrolę nad zarządzaniem magazynem i procesem sprzedaży. Opracujemy również kompletny proces zakupowy, w tym płatności online i metody dostawy, dostosowując systemy do skali i specyfiki Twojej działalności gospodarczej. Sklep internetowy to obecnie bardzo efektywne źródło sprzedaży. Warto z niego skorzystać.

Bochnia – pozycjonowanie

Solidna, treściwa strona internetowa jest niezbędna, aby liczyć obecnie na sukces w promowaniu swojej firmy, ale była tak się stało trzeba ją dopieszczać. Potencjalni klienci muszą łatwo odnajdować Twoją witrynę spośród wielu innych, szczególnie tych należących do Twojej konkurencji. Istnieje wiele metod, aby osiągnąć ten cel, ale dla lokalnych przedsiębiorstw z Bochni najbardziej efektywnym i ekonomicznym rozwiązaniem jest pozycjonowanie.

Bochnia: pozycjonowanie lokalne
Pozycjonowanie wypromuje Twoją firmę w Bochni

Podbij rynek w Bochni

Pozycjonowanie ma za zadanie umieścić Twoją stronę na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych, takich jak przede wszystkim Google. Na przykład, jeśli prowadzisz salon kosmetyczny w Bochni, chcesz, aby Twoja strona pojawiała się natychmiast po wpisaniu fraz takich jak „salon piękności Bochnia”, „kosmetyczka Bochnia” i inne podobne. To gwarantuje, że klienci trafią do Twojego salonu, a nie do konkurencji. Mieszkańcy wolą korzystać z takich usług w pobliżu. Nie będą jeździć do innego miasta. Dlatego będą ich w Bochni, co sprawia, że lokalne pozycjonowanie jest niezwykle skuteczne. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu lokalnym, dlatego zapraszamy Klientów z Bochni. Pomożemy Ci osiągnąć sukces w sieci.

Korzystna forma rozliczenia pozycjonowania

Zaletą współpracy z PinguMedia.pl jest forma rozliczenia za pozycjonowanie strony.

Pozycjonowanie strony internetowej to proces ciągły, którego przerwanie a nawet spowolnienie odbije się spadkami w wynikach wyszukiwania. Niemniej jednak oferujemy naszym klientom z Bochni atrakcyjne warunki współpracy. Jeśli się na nią zdecydujesz, podpiszemy umowę, którą nie będziesz związany przez lata. Jeśli twoja firma ma zasięg lokalny (przykładowo oferujesz swoje usługi w Bochni okolicy, lub innym ograniczonym terytorialnie obszarze) rozliczać będziemy się za efekt. To oznacza, że płacić będziesz jedynie za najwyższe (pierwsza dziesiątka) pozycje swojej strony w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie – korzystna umowa

Strony internetowe i pozycjonowanie: FAQ

Jaka jest cena strony internetowej w Bochni?

Dla firm z Bochni przygotowaliśmy atrakcyjną wycenę stron firmowych dla lokalnego biznesu. Stawki u nas zaczynają się od 1299 złotych (firma podmiotowo zwolniona z podatku VAT). Strona internetowa, którą dla Ciebie przygotujemy będzie spełniała obecne standardy programistyczne, będzie wyświetlała się poprawnie na komórkach, zabezpieczona certyfikatem SSL oraz dostosowana do ewentualnego pozycjonowania.

Czemu my?

Przeszło 10 lat doświadczenia w projektowaniu stron internetowych oraz jeszcze więcej w ich pozycjonowaniu daje Ci gwarancję, że nasza robota zostanie wykonana solidnie. Nie jesteśmy dużą agencją, a to oznacza, że nasze stawki nie spędzają snu z oczu naszych Klientów.

Czy każda strona nadaje się do pozycjonowania?

Odpowiedź na takie pytanie brzmi nie. Ale my projektujemy strony internetowe w ten sposób, aby spełniały standardy wyszukiwarki Google i tym samym dzięki dalszemu procesowi pozycjonowania (jak ono przebiega, dowiesz się na naszym blogu) pięły się stopniowo i systematycznie w górę.

Napisz do nas

Zamiast dzwonić wolisz pisać? Nie ma sprawy. Wypełnij formularz, a z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych*

11 + 10 =