502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

Pozycjonowanie, strony internetowe Miechów

Twoja firma nie ma strony internetowej? A może masz już stronę i chcesz ją pozycjonować? Jesteś we właściwym miejscu. W PinguMedia robimy jedno i drugie: projektujemy strony internetowe oraz zajmujemy się ich promocją w wyszukiwarkach internetowych. Jesteśmy duetem rodzinnym, lokalnym biznesem, a nie dużą agencją, potrzebującą zarobić na pensje dla wielu pracowników. Dlatego masz pewność, że nasze usługi będą miały konkurencyjne ceny.

Projektujemy strony internetowe - Wieliczka i okolice

Wspieramy lokalne biznesy

Przyciągnięcie klientów z sąsiedztwa to jeden z filarów sukcesu lokalnych firm i sklepów. Skierowanie swojej oferty na rynek regionalny nie jest ograniczaniem się, a precyzyjnym zagospodarowaniem zasobów.

Dla lokalnych biznesów działających w miastach takich jak Mieców, strona internetowa jest, obok reklamy zewnętrznej, podstawową formą pozyskiwania nowych klientów i zwiększania sprzedaży. Codziennie Twoi potencjalni klienci otwierają wyszukiwarkę Google i szukają produktów lub usług, które możesz im sprzedać. Dlatego ważne jest nie tylko posiadanie strony firmowej, na której będzie Twoja oferta, ale również wypromowanie jej w internecie. Jesteś na naszej stronie z wyszukiwarki i być może (mamy taką nadzieję) dołączysz do grona naszych klientów, więc jaki jest lepszy dowód na to, że pozycjonowanie lokalne działa?

Strona internetowa dla biznesu w Wieliczce

Miechów – strony internetowe

Od 2013 roku wykonujemy strony internetowe dla lokalnych firm z Krakowa i okolic. Chętnie wykonamy więc witrynę również dla Twoje firmy w Miechowie.

Strona zostanie zaprojektowana tak, aby była przyjazna dla czytelnika, schludna, funkcjonalna, ale nie przeładowana niepotrzebnymi elementami. Twoja witryna będzie również responsywna („mobilna”), co oznacza, że będzie się dobrze wyświetlać na telefonach komórkowych i innych małych urządzeniach jak tablety. To bardzo ważne, ponieważ od 2017 roku udział wyszukiwań mobilnych przekroczył 50% wszystkich zapytań. Trend ten widoczny jest także w Polsce – strony internetowe są częściej przeglądane przez telefon, niż przez komputer. Nie możemy więc pozwolić na utratę klienta, który będzie szukał Cię tą drogą.

Zaistniej w sieci: Wizytówki firmowe

Strona taka może być jednostronicowa przewijana, wielostronicowa, lub mieć układ mieszany. Wszystko zależy od ilości treści, jakie mają się w witrynie znaleźć. Dodatkowo mogą się znaleźć na niej takie elementy jak mapka dojazdu, portfolio i referencje od klientów, galeria zdjęć (Twojego lokalu, w którym przyjmujesz klientów albo Twoich prac), formularz kontaktowy. Jeśli będzie taka potrzeba, na stronie znajdą się na system rezerwacji, płatności, newsletter, blog lub aktualności.
Wykonujemy strony internetowe: responsywne, czytelne, przyjazne dla czytelnika
Strona, która stanie się popularna w Wieliczce

Zarabiaj online: Sklepy internetowe

Sklep to szczególny rodzaj strony, która poza elementami opisanymi powyżej zawiera również moduł sprzedażowy: katalog produktów podzielonych na kategorie, które można kupić, płacąc przez internet i wybierając opcje dostawy. Jeśli zamierzasz prowadzić sklep internetowy, zaprojektujemy go dla Ciebie wraz z całą ścieżką zakupową.

Strona skrojona na miarę Twoich potrzeb

Prosta wizytówka firmowa, czy sklep internetowy to nie to czego szukasz. Nie ma sprawy – razem z Tobą zaplanujemy i przygotujemy stronę, która będzie idealnie reprezentować Twój pomysł na biznes. Wystarczy, że powiesz nam, czego potrzebujesz (np. serwisu informacyjnego, prywatnego bloga, strony osobistej, bogatego portfolio, rozbudowanej witryny z konkretnymi funkcjonalnościami).

Strona responsywna - same zalety

Miechów: pozycjonowanie stron internetowych

Sama strona to za mało. Jest niezbędnym warunkiem, aby zdobywać klientów przez internet, ale jeśli nie będą oni wchodzić na Twoją stronę, to Twój telefon pozostanie głuchy, a na maila nie przyjdą zapytania o ofertę.

Dlatego istniejącą stronę należy odpowiednio rozreklamować. Najlepiej nadaje się do tego pozycjonowanie, czyli działanie zmierzające do tego, aby Twoja oferta firmowa wyświetlała się wysoko na zapytania powiązane z Twoim biznesem. Przykładowo, jeśli prowadzisz warsztat samochodowy w Miechowie, będą to zapytania typu „naprawa samochodów”, „przeglądy”, „serwis samochodowy” i tym podobne. Jeśli na takie hasła będziesz dostatecznie wysoko w wynikach wyszukiwania Google i na mapie Google, ludzie trafią do Ciebie a nie do Twojej konkurencji. Zajmiemy się tym.

Pozycjonowanie - dlaczego my?

Nasze usługi w pytaniach i odpowiedziach

Wykonamy pozycjonowanie strony internetowej w Miechowie. Jeśli się zdecydujesz, zawrzemy z Tobą umowę, w której będzie raz w miesiącu rozliczać się z osiąganych w Google pozycji. Dostosujemy Twoją stronę do wytycznych przeglądarki, tak aby była przez nią lubiana, zadbamy o aktualizację treści, będziemy systematycznie prowadzić proces linkowania do strony, aby stopniowo poprawiały się jej pozycje.

Dlaczego warto pozycjonować stronę firmową?

Wyszukiwarka Google może być głównym źródłem ruchu dla Twojej strony, a tym samym stać się sposobem na pozyskiwanie nowych klientów. Dla firm lokalnych w miastach takich jak Miechów, ruch z wyszukiwarek to więcej niż połowa całego ruchu i zwykle najbardziej efektywny sposób na zwiększenie obrotów.

Ile kosztuje pozycjonowanie w Miechowie?

Cena pozycjonowania uzależniona jest od konkurencji w danej branży (czyli czy inni również się pozycjonują i trzeba będzie się z nimi zmierzyć) oraz zakresu pozycjonowania: im więcej masz usług i produktów do zaoferowania, tym więcej fraz będziemy pozycjonować i tym samym cena może być wyższa.

Napisz do nas

Zamiast dzwonić wolisz pisać? Nie ma sprawy. Wypełnij formularz, a z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych*

9 + 11 =