502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

Pozycjonowanie Kraków, ogólnopolskie

Wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych to zwiększenie sprzedaży oferowanych usług lub towarów. A przecież sprzedaż i osiągane z niej dochody to główna przyczyna, dla której prowadzimy nasze firmy. Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google może zwiększyć ruch na stronie firmowej nawet kilkukrotnie, a w konsekwencji zwielokrotnić Twoją sprzedaż.

Wyjdź z cienia konkurencji – daj się znaleźć

Celem pozycjonowania, jest to aby Twój telefon zaczął dzwonić a na maila przychodziły zapytania o usługi i produkty.

Nie wiesz, jak poprawić widoczność swojej strony w wyszukiwarkach za pomocą pozycjonowania? Zajmiemy się tym. Jeśli zdecydujesz skorzystać z naszych usług, doprowadzimy do tego, aby Twoja strona zaczęła pojawiać się w wynikach wyszukiwania na hasła związane z Twoim biznesem.

Klienci są bliżej niż myślisz

Pozycjonowanie firm lokalnych to najczęstsze zlecenia wśród pozycjonowania.

Nim też zajmujemy się najczęściej, mając na koncie od 2013 roku w tej dziedzinie spore sukcesy. Większość firm, dla których pozycjonowanie jest najlepszą formą promocji, ma zasięg działania właśnie lokalny. Wiadomo, że klient mieszkający w Krakowie nie szuka fryzjera w Miechowie, a firma remontowa lub serwis samochodowy działające w Krakowie oferują swoje usługi mieszkańcom Krakowa i okolicy, a nie osobom z drugiego końca Polski.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne opiera się na dwóch głównych elementach: pozycjonowaniu Twojej strony firmowej aby pokazywała się ona wysoko w naturalnych wynikach w wyszukiwarce Google oraz pozycjonowaniu wizytówki Google Moja Firma, aby była ona wyżej niż konkurencja w wynikach na Mapie Google. Jeśli oferujesz swoje usługi na rynek lokalny w Krakowie lub innym mieście i chcesz wypozycjonować swoją firmę, zapraszamy.

Pozycjonowanie lokalne spowoduje, że Twoja strona stanie się popularna
Wykonujemy pozycjonowanie również sklepów internetowych. Zapraszamy

Pozycjonowanie sklepów internetowych

E-commerce, czyli sprzedaż przez internet, rozwija się dynamicznie już od kilkunastu lat. Kupowanie w sklepach internetowych jest bardzo wygodne – nie trzeba nawet wychodzić z domu. Nie bez znaczenia jest cena: produkty w internecie są zazwyczaj tańsze, niż w sklepach stacjonarnych.

Jednak aby sklep internetowy odniósł sukces, klienci muszą do niego trafić. Jedną z lepszych form promocji dla takiego sklepu jest pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, która dla większości internautów jest drogą do znalezienia w sieci nie tylko informacji, ale też produktów i usług. W ramach pozycjonowania sklepu wykonamy optymalizację serwisu, zadbamy o jakość i unikalność treści oraz poprowadzimy pozycjonowanie off-site, czyli niezwiązane z pracami bezpośrednio na stronie. Zapraszamy sklepy internetowe nie tylko z Krakowa.

Pozycjonowanie blogów i serwisów

Internet jest nie tylko źródłem sprzedaży towarów i usług, ale też miejscem, w którym znajdujemy informacje. Pewnie każdy z nas ma swoje ulubione serwisy i blogi. A może prowadzisz własnego bloga lub serwis i chciałbyś zdobyć nowych czytelników. Mogę Ci w tym pomóc.
Pozycjonowanie w Krakowie oraz ogólnopolskie
Przez kilka lat w odpowiadałem za pozycjonowanie w jednym serwisów informacyjnych: najpierw w Krakowie (MMKrakow.pl), potem w sieci tych serwisów w głównych miastach Polski. Wiem więc, jak to zrobić. Zoptymalizuję Twoją stronę internetową, przeprowadzę drobną redakcję tekstów, aby były przyjazne nie tylko dla czytelnika, ale również dla wyszukiwarki, przeprowadzę działania off-site oraz przygotuję Ci materiały szkoleniowe, abyś wiedział, jak tworzyć bloga lub serwis, który polubi również Google
Oferujemy korzystną dla klienta umowę na pozycjonowanie

Umowa pozycjonowania z PinguMedia Kraków

Zaletą współpracy z PinguMedia.pl jest forma rozliczenia.

Stały comiesięczny abonament jest wygodny, ale dla pozycjonującego, zwłaszcza, jeśli podpisałeś umowę na określony czas – bez względu na efekty – będziesz płacił. Często, szczególnie przy większych budżetach, rozliczenie abonamentowe jest zasadne i dobre dla obu stron, ale przy mniejszych projektach pozycjonowania w Krakowie czy jakimkolwiek innym mieście, niekoniecznie. Przeczytaj więcej o proponowanej przez nas umowie na pozycjonowanie.

Pozycjonowanie w pytaniach i odpowiedziach

Swoim klientom oferuję dwa modele pozycjonowania: rozliczenie tylko za efekt – zaczynasz płacić, gdy Twoja strona jest na pierwszej stronie wyszukiwania. Ten model rozliczenia proponuję w nieco mniejszych projektach: głównie w pozycjonowaniu lokalnym na Kraków i inne miasta. W przypadku pozycjonowania sklepów internetowych lub ogólnopolskiego, zaproponuję wariant mieszany: pierwsza część to będzie stała miesięczna stawka. Ty zaś co miesiąc otrzymasz raport z przeprowadzonych prac, bo większość z tej kwoty będzie przeze mnie reinwestowana np. na przygotowanie i publikację artykułów sponsorowanych. Drugą częścią będzie rozliczenie za efekt, czyli z pozycji pozycjonowanych fraz.

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to działanie zmierzające do tego, aby Twoja strona pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google. Jest to proces ciągły, pierwszych pozytywnych efektów można spodziewać się po kilku kilku tygodniach od rozpoczęcia prac.

Czy warto nam zaufać?

Pozycjonowaniem zajmujemy się profesjonalnie od 2010 roku, a od 2013 roku w ramach własnej firmy. W tym czasie wypozycjonowaliśmy wiele firm z Krakowa i innych polskich miast.

Jak wygląda rozliczenie za pozycjonowanie?

W przypadku pozycjonowania lokalnego (firmy w Krakowie i inne) oferuję pozycjonowanie w rozliczeniu za efekt: płacisz, gdy jesteś na pierwszej stronie. Przy pozycjonowaniu ogólnopolskim będzie to rozliczenie mieszane abonament+efekt.

Napisz do nas

Zamiast dzwonić wolisz pisać? Nie ma sprawy. Wypełnij formularz, a z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych*

12 + 3 =