502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

BLOG: Wszystko o pozycjonowaniu i stronach internetowych

Strony internetowe i pozycjonowanie – Ruczaj, Kurdwanów, Borek Fałęcki

Pozycjonowanie - strony internetowe - Ruczaj i Borek

Utworzone przez: Andrzej

9 stycznia 2022

Firma z doświadczeniem

Zadzwoń: 502 093 500

PinguMedia Kraków – zajmujemy się projektowaniem i pozycjonowaniem stron internetowych.

Dlatego jeśli prowadzisz firmę Krakowie, a w szczególności na Ruczaju, w Borku Fałęckim lub Kurdwanowie (z tych okolic jesteśmy), chcesz zdobyć nowych klientów, a nie masz strony firmowej, lub nie trafia na nią dostatecznie dużo internautów, dobrze trafiłeś. Zajmiemy się tym i spowodujemy, że Twój biznes będzie się szybciej rozwijał.

Strony internetowe

Ruczaj | Kurdwanów | Borek Fałęcki

Obecnie praktycznie każda firma ma stronę internetową: zarówno małe lokalne biznesy, jak też duże międzynarodowe korporacje. Warto więc, abyś również Ty posiadał swoją stronę, a jeśli masz starą i mało funkcjonalną, wymienił ją na nowo. Wykonujemy strony internetowe przede wszystkim dla firm takich, jaką sami jesteśmy – czyli dla rodzinnych przedsiębiorstw.

Zaprojektujemy dla Ciebie:

  • Prostą stronę „wizytówkową”, na której znajdą się informacje o Twoim biznesie, oferta, mapka dojazdu, formularz kontaktowy, galeria zdjęć.
  • Bardziej rozbudowaną stronę, zawierającą na przykład formularz rezerwacji, płatności internetowe, newsletter i tym podobne.
  • Sklepy internetowe z katalogiem produktów, ścieżką zakupu, płatnościami i opcjami dostawy.
  • Inne strony internetowe: blogi, serwisy informacyjne, strony osobiste.
Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o WordPress i WooCommerce

Pozycjonowanie

Kurdwanów | Ruczaj | Borek Fałęcki

Strona internetowa to pierwszy krok, aby zaistnieć w internecie i pokazać się potencjalnym klientom. Jednak muszą oni jeszcze jakoś na naszą stronę trafić. Mamy na to sposób.

 

Jednym z podstawowych źródeł wejść na strony internetowe jest wyszukiwarka Google. To właśnie z niej najczęściej korzystamy, jeśli chcemy znaleźć usługę lub produkt, który jest nam potrzebny. Pozycjonowanie to zespół działań mający na celu osiągnięcie wysokich pozycji przez Twoją stronę na interesujące Cię hasła, które ludzie wpisują w wyszukiwarkę.

Przykładowo jeśli prowadzisz warsztat samochodowy w Borku Fałęckim, takim hasłem może być „warsztat samochodowy Borek” czy szerzej „warsztat samochodowy”. Możesz polecić nam pozycjonowanie swojej strony internetowej. Podpiszemy korzystną umowę, wykonamy poprawki na stronie, aby była ona zgodna z wytycznymi wyszukiwarki, zaktualizujemy ją o nowe treści, rozpropagujemy ją w Internecie. Dzięki temu Twoja strona stopniowo zacznie poprawiać swoje pozycje. Zapraszamy do kontaktu: nasza oferta pozycjonowania.

Dlaczego warto nas wybrać?

Projektujemy i pozycjonujemy strony internetowe. Działamy w małżeńskim tandemie. Jesteśmy więc lokalną firmą rodzinną i do takich też firm kierujemy swoją ofertę.

Jakie mamy doświadczenie?

Istniejemy od 2013 roku, a pozycjonowaniem zajmujemy się jeszcze dłużej. W portfolio mamy firmy z Krakowa i innych miast. Zapraszamy do współpracy. Warto nam zaufać.
Profesjonalne strony internetowe dla firm lokalnych

Czytaj także…