502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

Pozycjonowanie, strony internetowe Skawina

PinguMedia to lokalna małopolska firma zajmująca się projektowaniem i pozycjonowaniem stron internetowych. Jeśli prowadzisz biznes w Skawinie i nie masz jeszcze strony lub chcesz dotychczasową witrynę wymienić na nową, polecamy nasze usługi.

 

Projektujemy strony internetowe - Skawina i okolice

Zdobądź nowych klientów w prosty sposób

Cel prowadzenia firmowej strony internetowej i jej pozycjonowania w Google jest prosty: zwiększenie sprzedaży. Niech Twój telefon zacznie dzwonić, a na maila przychodzą zapytania o ofertę.

Jesteśmy małżeńskim tandemem: Ania wykonuje strony internetowe, Andrzej zajmuje się tym, aby były one wysoko w wyszukiwarce Google. Prowadzimy rodzinny biznes i takie też firmy są naszymi klientami. Dzięki nam Twoja firma zaistnieje w internecie – pozyskasz nowych klientów nie tylko w Skawinie, ale wszędzie tam, gdzie Ci na tym zależy.

Strona internetowa dla biznesu w Skawinie

Skawina – strony internetowe

Stronę firmową warto, a wręcz trzeba posiadać, jeśli oferuje się usługi i towary na lokalnym rynku.

Jest to efektywny i niedrogi sposób pozyskiwania nowych klientów. Jesteś na naszej stronie, więc jak widzisz – to działa. Chętnie wykonamy dla Ciebie stronę internetową. Będzie to nowoczesna witryna oparta na systemie WordPress, dzięki czemu możesz samodzielnie zmieniać znajdujące się na niej treści. Łatwo też będzie prowadzić jej pozycjonowanie. Wykonamy stronę responsywną, czyli taką, która poprawnie wyświetla się na komórkach. To bardzo istotne, ponieważ już tyle samo osób korzysta z internetu przez telefony, jak z użyciem klasycznych komputerów.

Strona internetowa taka, jakiej oczekujesz

Wykonamy dla Ciebie stronę firmową. W zależności od tego, ile treści ma się znaleźć na tej stronie, będzie to strona przewijana lub przewijana uzupełniona o zakładki, na których na przykład będą opisane Twoje usługi. Jeśli wolisz klasyczną stronę wielozakładkową, taką też możemy wykonać. Oczywiście strona firmowa powinna zawierać formularz kontaktowy, mapkę dojazdu, a w zależności od rodzaju prowadzonego biznesu również portfolio lub referencje i galerię zdjęć. Możemy również rozbudować stronę o bardziej zaawansowane funkcje: rezerwacje wizyt, blog, aktualności, płatności, newsletter i inne.

Strona responsywna - same zalety
Strona, która stanie się popularna w Skawinie

A może sklep internetowy? Projektujemy takie

Jeśli chcesz prowadzić sprzedaż przez internet, zaprojektujemy Ci sklep internetowy. Tego typu strona internetowa poza wymienionymi powyżej elementami, zawiera katalog produktów, które klienci mogą kupować. Produkty mogą być dowolnie podzielone na kategorie tematyczne i mogą występować w różnych wariantach – na przykład rozmiar, pojemność, kolor. Rzecz jasna wyposażymy Twój sklep w pełną ścieżkę zakupu z płatnościami przez internet i wyborem sposobu dostawy.

Skawina – pozycjonowanie

Posiadanie strony to jeszcze nie wszystko. Do sukcesu potrzebne jest jeszcze jej pozycjonowanie, czyli spowodowanie, aby strona znalazła się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Zapewne jesteś na naszej stronie właśnie dzięki Google – wyszukiwarce lub mapie. Czyli już wiesz, o co chodzi w pozycjonowaniu – o to, aby analogicznie Twój potencjalny klient trafił właśnie na Twoją stronę.

Pozycjonowanie - strony internetowe - Ruczaj i Borek
Pozycjonowanie - dlaczego my?

Wypromuj stronę dzięki SEO

Firmy lokalne pozycjonujemy w rozliczeniu za efekt. To oznacza, że zaczniesz nam płacić dopiero, gdy Twoja strona zacznie pojawiać się przynajmniej na pierwszej stronie wyników wyszukiwania na pozycjonowane słowa kluczowe. Przykładowo jeśli będziemy pozycjonować hasło „biuro rachunkowe Skawina”, wystawimy fakturę, gdy link do Twojej witryny będzie przynajmniej na dziesiątej pozycji w Google. Co miesiąc będziesz otrzymywał od nas raport z pozycjami dzień po dniu i na jego podstawie fakturę. Jeśli natomiast Twoja firma działa ogólnopolsko lub jest sklepem internetowym, przyjmiemy mieszany sposób rozliczenia – pozycjonowanie w abonamencie + premia za efekty.

Nasze usługi w pytaniach i odpowiedziach

Ile kosztuje strona internetowa w Skawinie i pozycjonowanie?

Naszą ofertę stron internetowych kierujemy do małego biznesu, więc ceny mamy konkurencyjne. Prostą stronę firmową zamówisz u nas już za 1299 złotych z domeną, serwerem i pocztą. Sklepy i bardziej rozbudowane witryny będą droższe, a ich cena uzależniona jest od wielkości strony i zastosowanych funkcjonalności. Pozycjonowanie firm ze Skawiny możemy prowadzić już od 350 zł miesięcznie.

Dlaczego warto pozycjonować stronę lokalną?

Dlaczego warto pozycjonować stronę lokalną? Pozycjonowanie lokalne na rynki takie, jak Skawina jest efektywnym sposobem na zdobywanie klientów i zwiększanie sprzedaży. W porównaniu z innymi formami reklamy, pozycjonowanie firmy lokalnej jest też korzystne cenowo.

Czy wykonamy stronę nadającą się do pozycjonowania?

Oczywiście, że tak. Aby strona dała się wypozycjonować, musi być zaprojektowana według pewnych wytycznych. We wspomnianej cenie 1299 zł wykonamy optymalizację, czyli wdrożymy na niej te wytyczne Ponieważ zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i pozycjonowaniem stron, wiemy jak to zrobić.

Napisz do nas

Zamiast dzwonić wolisz pisać? Nie ma sprawy. Wypełnij formularz, a z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych*

8 + 3 =