502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

Strony internetowe Kraków

Nie masz kilku tysięcy złotych na stronę internetową? To nic. Stronę zrobioną przez nas możesz mieć już od 950 zł netto. Teksty przygotujemy tak, aby sprzedawały i zagoniły witrynę do roboty. Wybierzemy także grafiki, które będą przyciągały wzrok odbiorcy i wyróżniały Twoje usługi i produkty.

Projektujemy strony internetowe. Kraków i inne miasta.

Sprawdzone rozwiązania

Przygotujemy stronę tak, aby podobała się Tobie i Twoim potencjalnym klientom.

Wykorzystamy do tego system zarządzania treścią WordPress oraz kreator DIVI amerykańskiej firmy Elegant Themes. Jest to rozwiązanie tańsze, niż kodowanie całej strony internetowej od podstaw, a także szybsze. Nie będziesz czekać na stronę internetową kilka tygodni, a tym bardziej miesięcy.

Wykonujemy strony internetowe, które sprzedają

Strona, która dopasuje się do Ciebie

Intuicyjny system blokowy pozwoli Ci samodzielnie zarządzać stroną nawet bez znajomości kodowania.

Unikalne teksty i ciekawe grafiki pozwolą Ci się wyróżnić z tłumu i zatrzymać klientów na stronie. Co najważniejsze, w przyszłości możesz samodzielnie decydować o wyglądzie swojej strony.  

Strony firmowe

Strony dla firm lokalnych (z Krakowa i nie tylko) oraz wizytówki przedsiębiorców to zlecenia, które wykonujemy najczęściej.

Na stronie znajdzie się wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie promowała Twój biznes: informacje o firmie i jej ofercie, zakładki poświęcone poszczególnym produktom lub usługom, formularz kontaktowy, mapka dojazdu, dotychczasowe realizacje, referencje od klientów. Potrzebujesz bardziej rozbudowanych funkcjonalności, jak okienka z promocjami, newsletter, rezerwacje, płatności internetowe, blog lub aktualności – nie ma problemu. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy stronę do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Profesjonalne strony internetowe dla firm lokalnych
Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o WordPress i WooCommerce

Sklepy internetowe

Sprzedaż przez internet rozwija się szybko i nieprzerwanie od wielu lat. Kolejne firmy decydują się na wykorzystanie internetu w swojej działalności. Jeśli również prowadzisz lub chcesz prowadzić sklep internetowy, przygotujemy go dla Ciebie. Mamy już takie realizacje w portfolio. Sklepy internetowe wykonujemy w oparciu o system WordPress+WooCommerce. Przygotujemy sklep w pełni funkcjonalny: z podzielonymi na kategorie tematyczne towarami, które będziesz mógł edytować, usuwać, dodawać nowe. 

Zaimplementujemy stan magazynu, płatności internetowe i formy dostawy. Oczywiście sklep będzie mógł też zawierać elementy typowe dla standardowej strony firmowej jak opis firmy, formularz kontaktowy, mapka itd.

Inne strony internetowe

Internet to nie tylko strony firmowe i sklepy internetowe, w których znajdujemy interesujące nas produkty i usługi. To również źródło wiedzy na wszelkie inne tematy, które czerpiemy z takich stron, jak blogi i serwisy informacyjne.

Dlatego chętnie podejmiemy się stworzenia również innych rodzajów stron: blogów i stron prywatnych, bardziej rozbudowanych witryn informacyjnych, landing page, katalogów stron, firm, produktów, serwisów ogłoszeniowych.

Wykonujemy także inne strony internetowe: blogi i i strony prywatne
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług nie tylko osoby i firmy z Krakowa, ale oczywiście również innych miast.
Otrzymasz stronę, którą sam możesz edytować

Strona internetowa, którą możesz edytować

Twoją stronę internetową wykonamy w oparciu o system zarządzania treścią WordPress i kreator DIVI, dzięki temu będziesz mógł w przyszłości swobodnie edytować treści na swojej witrynie: nie tylko treści na zakładkach, ale również pozycje w menu, napisy w stopce, grafiki, czy logo.

 A jeśli masz „żyłkę” i zmysł estetyczny, również kolory zastosowane na stronie internetowej, czy układ treści. Będziesz mieć pełną kontrolę nas swoją stroną. Mało tego – jeśli po jakimś czasie strona przestanie Ci się podobać i będziesz chciał ją odświeżyć, będziemy mogli zmienić wzór graficzny bez rezygnacji z wygodnego systemu WordPress.

Strony internetowe dostosowane do smartfonów i tabletów

Przygotujemy stronę, która będzie responsywna.

To oznacza, że będzie się ona wyświetlała poprawnie na urządzeniach mobilnych, takich jak telefon komórkowy. Jest to bardzo ważne, bo już teraz w niektórych branżach korzystanie z internetu przez telefon to nawet połowa wyświetleń strony, a w raz z postępem w dziedzinie urządzeń mobilnych (telefonów, tabletów) odsetek ten będzie tylko rósł.

Responsywne projekty stron internetowych

Strony internetowe w pytaniach i odpowiedziach

Chcesz stronę dla swojej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci na każdym etapie – zaczynając od zakupu domeny i miejsca na serwerze, jeśli ich jeszcze nie masz.

Swoim klientom proponujemy kompleksową obsługę – przeanalizujemy potrzeby firmy, tak aby strona skutecznie prezentowała ofertę i produkty, przygotujemy projekt, napiszemy teksty, które przyciągną i zatrzymają klientów, dobierzemy grafiki, które podkreślą charakter działalności. Po wdrożeniu strony, możemy także pomoc Ci w jej bieżącej obsłudze, dalszym rozwoju i aktualizacji.

Nie potrzebujemy dużo czasu: taką stronę internetową na kilka, może kilkanaście zakładek da się zrobić w kilka dni. Mamy ośmioletnie doświadczenie w wykonywaniu stron internetowych. Obsługujemy firmy głównie z Krakowa, ale również z Wrocławia i z innych miast.

Jakie mamy doświadczenie?

Stronami internetowymi zajmujemy się od ośmiu lat. Przez osiem lat stworzyliśmy wiele stron dla klientów z Krakowa i nie tylko. W portfolio mamy zarówno klasyczne strony firmowe, jak i sklepy internetowe. Tworzyliśmy strony dla branży budowlanej, reklamowej, branży beauty i innych.

Jakich klientów obsługujemy?

Sami jesteśmy z Krakowa, ale obsługujemy klientów z całej Polski. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małego i rodzinnego biznesu. Jeśli potrzebujesz strony internetowej, zapraszamy do PinguMedia.

Dlaczego WordPress?

Strony internetowe tworzymy korzystając z systemu WordPress. Dzięki niemu stronę będzie można łatwo edytować w przyszłości i rozbudowywać o nowe funkcjonalności, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Napisz do nas

Zamiast dzwonić wolisz pisać? Nie ma sprawy wypełnij formularz, a z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych*

5 + 15 =