502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

Strony internetowe Kraków

Nie masz kilku tysięcy złotych na stronę internetową? To nic. Stronę zrobioną przez nas możesz mieć już od 1299 zł. Teksty przygotujemy tak, aby sprzedawały i zagoniły witrynę do roboty. Wybierzemy także grafiki, które będą przyciągały wzrok odbiorcy i wyróżniały Twoje usługi i produkty.

Projektujemy strony internetowe. Kraków i inne miasta.

Sprawdzone rozwiązania

Przygotujemy stronę tak, aby podobała się Tobie i Twoim potencjalnym klientom.

Wykorzystamy do tego system zarządzania treścią WordPress oraz kreator DIVI amerykańskiej firmy Elegant Themes. Jest to rozwiązanie tańsze, niż kodowanie całej strony internetowej od podstaw, a także szybsze. Nie będziesz czekać na stronę internetową kilka tygodni, a tym bardziej miesięcy.

Wykonujemy strony internetowe, które sprzedają

Strona, która dopasuje się do Ciebie

Intuicyjny system blokowy pozwoli Ci samodzielnie zarządzać stroną nawet bez znajomości kodowania.

Unikalne teksty i ciekawe grafiki pozwolą Ci się wyróżnić z tłumu i zatrzymać klientów na stronie. Co najważniejsze, w przyszłości możesz samodzielnie decydować o wyglądzie swojej strony.  

Strony firmowe

Strony dla firm lokalnych (z Krakowa i nie tylko) oraz wizytówki przedsiębiorców to zlecenia, które wykonujemy najczęściej.

Na stronie znajdzie się wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie promowała Twój biznes: informacje o firmie i jej ofercie, zakładki poświęcone poszczególnym produktom lub usługom, formularz kontaktowy, mapka dojazdu, dotychczasowe realizacje, referencje od klientów. Potrzebujesz bardziej rozbudowanych funkcjonalności, jak okienka z promocjami, newsletter, rezerwacje, płatności internetowe, blog lub aktualności – nie ma problemu. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy stronę do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Profesjonalne strony internetowe dla firm lokalnych
Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o WordPress i WooCommerce

Sklepy internetowe

Sprzedaż przez internet rozwija się szybko i nieprzerwanie od wielu lat. Kolejne firmy decydują się na wykorzystanie internetu w swojej działalności. Jeśli również prowadzisz lub chcesz prowadzić sklep internetowy, przygotujemy go dla Ciebie. Mamy już takie realizacje w portfolio. Sklepy internetowe wykonujemy w oparciu o system WordPress+WooCommerce. Przygotujemy sklep w pełni funkcjonalny: z podzielonymi na kategorie tematyczne towarami, które będziesz mógł edytować, usuwać, dodawać nowe. 

Zaimplementujemy stan magazynu, płatności internetowe i formy dostawy. Dodamy do witryny certyfikat SSL, który zabezpieczy wrażliwe dane kupujących. Oczywiście sklep będzie mógł też zawierać elementy typowe dla standardowej strony firmowej jak opis firmy, formularz kontaktowy, mapka itd.

Inne strony internetowe

Internet to nie tylko strony firmowe i sklepy internetowe, w których znajdujemy interesujące nas produkty i usługi. To również źródło wiedzy na wszelkie inne tematy, które czerpiemy z takich stron, jak blogi i serwisy informacyjne.

Dlatego chętnie podejmiemy się stworzenia również innych rodzajów stron: blogów i stron prywatnych, bardziej rozbudowanych witryn informacyjnych, landing page, katalogów stron, firm, produktów, serwisów ogłoszeniowych.

Wykonujemy także inne strony internetowe: blogi i i strony prywatne
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług nie tylko osoby i firmy z Krakowa, ale oczywiście również innych miast.
Otrzymasz stronę, którą sam możesz edytować

Strona internetowa, którą możesz edytować

Twoją stronę internetową wykonamy w oparciu o system zarządzania treścią WordPress i kreator DIVI, dzięki temu będziesz mógł w przyszłości swobodnie edytować treści na swojej witrynie: nie tylko treści na zakładkach, ale również pozycje w menu, napisy w stopce, grafiki, czy logo.

 A jeśli masz „żyłkę” i zmysł estetyczny, również kolory zastosowane na stronie internetowej, czy układ treści. Będziesz mieć pełną kontrolę nas swoją stroną. Mało tego – jeśli po jakimś czasie strona przestanie Ci się podobać i będziesz chciał ją odświeżyć, będziemy mogli zmienić wzór graficzny bez rezygnacji z wygodnego systemu WordPress.

Strony internetowe dostosowane do smartfonów i tabletów

Przygotujemy stronę, która będzie responsywna.

To oznacza, że będzie się ona wyświetlała poprawnie na urządzeniach mobilnych, takich jak telefon komórkowy. Jest to bardzo ważne, bo już teraz w niektórych branżach korzystanie z internetu przez telefon to nawet połowa wyświetleń strony, a w raz z postępem w dziedzinie urządzeń mobilnych (telefonów, tabletów) odsetek ten będzie tylko rósł.

Responsywne projekty stron internetowych

Strony internetowe w pytaniach i odpowiedziach

Chcesz stronę dla swojej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci na każdym etapie – zaczynając od zakupu domeny i miejsca na serwerze, jeśli ich jeszcze nie masz.

Swoim klientom proponujemy kompleksową obsługę – przeanalizujemy potrzeby firmy, tak aby strona skutecznie prezentowała ofertę i produkty, przygotujemy projekt, napiszemy teksty, które przyciągną i zatrzymają klientów, dobierzemy grafiki, które podkreślą charakter działalności. Po wdrożeniu strony, możemy także pomoc Ci w jej bieżącej obsłudze, dalszym rozwoju i aktualizacji.

Nie potrzebujemy dużo czasu: taką stronę internetową na kilka, może kilkanaście zakładek da się zrobić w kilka dni. Mamy ośmioletnie doświadczenie w wykonywaniu stron internetowych. Obsługujemy firmy głównie z Krakowa, ale również z Wrocławia i z innych miast.

Jakie mamy doświadczenie?

Stronami internetowymi zajmujemy się od ośmiu lat. Przez osiem lat stworzyliśmy wiele stron dla klientów z Krakowa i nie tylko. W portfolio mamy zarówno klasyczne strony firmowe, jak i sklepy internetowe. Tworzyliśmy strony dla branży budowlanej, reklamowej, branży beauty i innych.

Jakich klientów obsługujemy?

Sami jesteśmy z Krakowa, ale obsługujemy klientów z całej Polski. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małego i rodzinnego biznesu. Jeśli potrzebujesz strony internetowej, zapraszamy do PinguMedia.

Dlaczego WordPress?

Strony internetowe tworzymy korzystając z systemu WordPress. Dzięki niemu stronę będzie można łatwo edytować w przyszłości i rozbudowywać o nowe funkcjonalności, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Napisz do nas

Zamiast dzwonić wolisz pisać? Nie ma sprawy. Wypełnij formularz, a z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych*

4 + 4 =