502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

Lokalny biznes – tania strona dla małych firm

Profesjonalna strona internetowa i narzędzia do promocji w internecie w cenie na kieszeń lokalnego przedsiębiorcy? Czy to możliwe? Z PinguMedia jak najbardziej! Strony internetowe zaczynają się u nas od 1299 zł, a w ramach promocji dla lokalnych firm za 1399 złotych zaprojektujemy Ci stronę internetową i przeprowadzimy jej optymalizację pod pozycjonowanie, założymy pocztę elektroniczną w adresie Twojej strony oraz wykonamy wizytówkę na mapie Google. Kilka przydatnych dodatkowych usłóg za ledwie 100 zł więcej.

Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę taniej strony internetowej dla Twojego biznesu
Strona internetowa w dobrej cenie

Strona internetowa - kompleksowa obsługa

Nieważne, czy jesteś obeznany z tematem i tylko nie masz czasu, czy działalność w sieci to dla Ciebie nowość i nie wiesz od czego zacząć.  W kwestii strony internetowej pomożemy Ci ze wszystkim – od domeny i miejsca na serwerze na nią, przez projekt strony, dobór grafik i treści najlepiej prezentujących Twoja firmę, po służbową pocztę i wizytówkę na mapach Google. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap, niezbędny do działania i zarabiania w sieci.

Tania strona responsywna zoptymalizowana pod wyszukiwarki

Pozycjonowanie stron: pakiet na dobry start

Strona, którą dla Ciebie przygotujemy będzie responsywna, czyli dostosowana do wyświetlania na ekranach urządzeń mobilnych – to ważne, coraz więcej osób korzysta właśnie z telefonu do wyszukiwania interesujących ich ofert i usług. Co więcej, algorytm wyszukiwarki Google patrzy przychylniejszym okiem na takie strony. Zadbamy również o techniczne szczegóły. Wszystko po to, by strona ruszyła pełną parą i była gotowa do pozycjonowania.

Wykonujemy tanie strony internetowe dla małych firm

Firmowa strona internetowa

W cenie 1399 zł miesięcznie otrzymasz profesjonalną stronę firmową.

Będzie ona zawierała do trzech zakładek, na których będzie przedstawiona oferta Twojej firmy i informacje o prowadzonej działalności. Może tam również znaleźć się galeria zdjęć: oferowanych produktów, albo wnętrza lokalu. Umieścimy na stronie formularz kontaktowy oraz mapkę dojazdu. Witrynę wykonamy w oparciu o system zarządzania treścią WordPress. Dzięki temu łatwo taką stronę będzie można rozbudować w przyszłości jeśli zajdzie taka potrzeba, zmieniać na niej treści, dodawać nowe zdjęcia. Oczywiście Twoja strona będzie mobilna, co oznacza, że będzie dobrze wyświetlać się na ekranach telefonów i tabletów.

Domena, serwer i poczta elektroniczna

Aby wykonana przez nas strona zaczęła na Ciebie pracować i przynosić Ci nowych klientów, musi wyświetlać się w internecie.

Dlatego, promocyjnie w tej łącznej cenie 1399 zł, otrzymasz na pierwszy rok serwer, na którym zostanie ona udostępniona odbiorcom oraz domenę, czyli adres internetowy (domena to na przykład nasz adres: pingumedia.pl). Dodatkowo założymy do pięciu skrzynek pocztowych w swojej domenie, na przykład: kontakt@twojastrona.pl.

Zapewnimy Twoje stronie domenę, serwer i pocztę
Tania strona naszego autorstwa będzie miała przygotowaną optymalizację pod prozycjonowanie

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Stronę, aby przyciągnęła potencjalnych klientów, trzeba wypromować. Rekomendowaną zaś formą takiej promocji jest pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Przygotujemy Twoją stronę pod ewentualne pozycjonowanie, wykonując jej optymalizację pod wyszukiwarki.

Zapewne Twój biznes ma lokalny zasięg, już sama optymalizacja witryny może poprawić jej pozycje w Google. W ramach optymalizacji zadbamy o wszystkie istotne dla wyszukiwarki techniczne szczegóły jak tytuły i opisy zakładek, meta-znaczniki, alternatywne opisy obrazków, odpowiednią strukturę nagłówków, dane strukturalne i tym podobne. Zainstalujemy również certyfikat bezpieczeństwa SSL. To są technikalia zwykle nawet niewidoczne dla użytkownika, ale ważne dla algorytmu wyszukiwarki. Dlatego ogarniemy je, aby wyszukiwarka polubiła Twoją witrynę. A jeśli będziesz chciał, abyśmy zajęli się pełnym pozycjonowaniem Twojej strony, wykonamy je. Zobacz naszą ofertę pozycjonowania.

Wizytówka w Google Moja Firma

Bardzo dobrym sposobem na reklamowanie biznesu jest posiadanie wizytówki w Google Moja Firma. Dzięki niej będziesz mieć duże szanse na docieranie do klientów za pomocą mapy Google.

Jeśli korzystasz z map Google, na pewno Twoją uwagę zwróciły pinezki różnych firm. To wygodna forma wyszukiwania interesujących nas usług i miejsc. Jednym z takich punktów od teraz będzie Twoja firma. Otrzymasz tym samym szansę na wyświetlanie się na mapie Google oraz w ramce z mapą w wyszukiwarce, ponieważ wyszukiwarka stosuje geolokalizację przy określaniu wyników wyszukiwania.

W ramach tej usługi (wciąż wszystko w łącznej cenie 1399 zł za cały pakiet) założymy wizytówkę w Google Moja Firma oraz uzupełnimy ją o dane teleadresowe i opis firmy. Dobierzemy w panelu odpowiednie usługi charakteryzujące Twoją działalność oraz dodamy opisy Twoich produktów. Zamieścimy także zdjęcia w galerii. Słowem: przygotujemy Twoją wizytówkę na mapie tak, jak wymaga tego Google.

Wykonamy nie tylko tanią stronę, ale również założymy ję wizytówkę Google Moja Firma

Strony dla małego biznesu – pytania i odpowiedzi

Przekonaliście mnie. Jak mogę się skontaktować?

Cieszymy się, że zainteresowała Cię nasza oferta. Z przyjemnością wykonamy Twoją nową stronę internetową. Odpowiemy też na wszystkie pozostałe pytania. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 502 093 500 lub adresem kontakt@pingumedia.pl.

Jaka jest cena taniej strony firmowej?

Specjalnie dla lokalnych rodzinnych firm (sami taką jesteśmy) przygotowaliśmy promocyjny pakiet, w którym otrzymasz responsywną tanią stronę internetową za 1399 złotych.

Co jest zawarte w tej cenie strony internetowej?

Za 1399 złotych otrzymasz nie tylko profesjonalną i funkcjonalną tanią stronę internetową, ale również miejsce na serwerze, pocztę elektroniczną oraz wizytówkę na mapach Google. Dodatkowo przygotujemy stronę pod ewentualne pozycjonowanie.

Napisz do nas

Zamiast dzwonić wolisz pisać? Nie ma sprawy. Wypełnij formularz, a z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych*

15 + 11 =