502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

Profesjonalne strony responsywne

Przemiany technologiczne

Kilkanaście lat temu byliśmy świadkami naprawdę sporej rewolucji. Raczej jednego z ważniejszych etapów rewolucji cyfrowej. Był nim przekształcenie klasycznych telefonów komórkowych w małe kieszonkowe komputerki zwane smartfonami. Nie obyło się przy okazji bez sporych zmian na rynku produkcji i sprzedaży takich urządzeń.

Jedne firmy, które dominowały w branży telefonów starego typu znalazły się w odstawce, inne zagospodarowały pojawiającą się próżnię i przejęły rynek świeżo powstałych smartfonów. Dla ich użytkowników jak my, zmiana była naprawdę ogromna. Telefon zaczął służyć nie tylko do dzwonienia i wysyłania SMS-ów, ale również do słuchania muzyki, radia, robienia zdjęć oraz do przeglądania internetu.

Nowa jakość stron internetowych

To z kolei wymusiło duże zmiany w projektowaniu stron internetowych. Musiały one dostosować się oglądania ich na ekranach smartfonów a jednocześnie wciąż dobrze wyglądać na większych ekranach klasycznych komputerów stacjonarnych i laptopów. Ten trend trwa do dziś, dlatego w naszej firmie produkujemy tylko strony nadające się do przeglądania na wszystkich rodzajach i wielkościach ekranów, w tym na smartfonach. Jeśli potrzebujesz takie strony, zapraszamy.