502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

Południowa część Krakowa to głównie nowe blokowiska, w których zamieszkanie znaleźli zazwyczaj młodsi ludzie, mający wykształcenie wyższe i spore już doświadczenie zawodowe. Do takich dzielnic należy między innymi Ruczaj, którego północna część jest nieco starsza, bo powstała w latach osiemdziesiątych, a ta dalej położona od centrum nowsza, powstała dopiero w XXI wieku.

Tacy ludzie chętnie zakładają swoje firmy

Są to niewielkie działalności gospodarcze działające we wszystkich praktycznie możliwych branżach. Restauracje, firmy informatyczne, salony kosmetyczne i wiele innych. Wszystkie te firmy muszą skutecznie promować się aby pokonać swoją niemałą konkurencję i móc zaistnieć na rynku. To przecież oczywiste, że przez odpowiednio dużej sprzedaży nie osiągnie się dochodów pozwalających na utrzymanie się w nietanim przecież Krakowie.

Dlatego do takich właśnie firm pingumedia.pl kieruje swoją ofertę projektowania stron internetowych oraz pozycjonowania ich w wyszukiwarkach. Jeśli więc prowadzisz swoją lokalnie działającą firmę, niezależnie czy na Ruczaju, czy w Broku Fałęckim, Kurdwanowie albo którejkolwiek innej dzielnicy Krakowa, zapraszamy do nas. Dzięki nam otrzymasz taką stronę, która podbije serca twoich przyszłych klientów i zacznie po prostu na ciebie zarabiać. A to wszystko za niewielkie pieniądze, bowiem jesteśmy konkurencyjni cenowo.