502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

Pozycjonowanie stron miechowskich też się opłaca

Pozycjonowanie? Nie tylko metropolie

Być może (sami nie jesteśmy tego pewni) pokutuje stereotyp, że pozycjonowanie stron internetowych to forma reklamowania się właściwa owszem dla firm lokalnych, ale tych znajdujących się w większych ośrodkach. Przecież w samym Krakowie jest przecież o wiele więcej firm z danej branży, niż w o wiele mniejszym Miechowie. Sprawa jest więc prosta – trzeba się w Krakowie pozycjonować, bo konkurencja jest duża, klient może do niej pójść, a my nie zarobimy pieniędzy.

Nie oznacza to jednak, że w małych miastach, jak na przykład Miechów, posiadanie przez firmę strony internetowej i pozycjonowanie jej jest czymś niepotrzebnym. Wręcz przeciwnie.

Może być bardzo korzystnym rozwiązaniem, ponieważ konkurencja o tej formie promocji zapomina. Nakładając na to fakt, że firm z danej branży nie jest zbyt dużo na niewielkich rynkach lokalnych, łatwo jest osiągnąć wysokie pozycje i zdeklasować przeciwników w biznesie. Dlatego trzeba inwestować w pozycjonowanie lokalne również na takich rynkach jak Miechów, ponieważ korzyści są dość szybkie a włożone pieniądze zdecydowanie mniejsze, niż w dużych miastach jak Kraków.