502 093 500 kontakt@pingumedia.pl

BLOG: Wszystko o pozycjonowaniu i stronach internetowych

Cennik stron internetowych: Czy da się zrobić tanią stronę?

Cennik stron internetowych

Utworzone przez: Andrzej

12 stycznia 2017

Oczywiście, że się da. Jednak taką odpowiedź trzeba uzupełnić może przewrotnym twierdzeniem, co w istocie oznacza tania strona internetowa. Być może natknęli się Państwo w internecie na oferty typu „strona za 400 złotych”. Obawiamy się jednak, że taka strona nie spełni Państwa oczekiwań. Owszem, da się ją wykonać, ale będzie to podstawowa grafika, a przede wszystkim możliwości zgłaszania przez Państwa poprawek do projektu będą bardzo ograniczone.

Cennik stron 2022: pakiet dla małego biznesu

PAKIET DLA MAŁEGO BIZNESU ZA 999 ZŁ NETTO: STRONA INTERNETOWA, HOSTING, DOMENA I WIZYTÓWKA W MAPACH ZA 999 ZŁ NETTO. ZAPRASZAMY.

W końcu nie dlatego jest to tanie, aby można było wybrzydzać. W konsekwencji obie strony będą niezadowolone: zarówno wykonawca „męczony” przez klienta, bo przesadził z dumpingowymi cenami, jak i klient, który uwierzył w to, że tak tanio da się zrobić naprawdę coś taniego.

Ile więc powinna kosztować prosta, wizytówkowa strona dla małej firmy? Te 400 złotych to oczywiście za mało, ale strona, przy której Państwo jako klienci będą mieli realny wpływ na jej wygląd, większy, niż to „czy ma być niebieska, czy czerwona” będzie kosztowała więcej. Oczywiście szczegółowa wycena zależy od tego, co na stronie ma się znaleźć i w jakiej ilości.

Takie właśnie strony możemy dla Państwa tworzyć. Wiedząc, że małe lokalne firmy nie mają nieograniczonych możliwości budżetowych, przygotowaliśmy ofertę małych firm. W cenie 999 zł miesięcznie otrzymasz stronę internetową zawierającą Twoją ofertę, informacje o firmie, galerię zdjęć, mapkę dojazdu oraz dane kontaktowe z formularzem. W pakiecie również domena, serwer i profil w mapach Google. Zobacz ofertę stron dla lokalnego biznesu. Zapraszamy do PinguMedia.

Cennik 2022 w pytaniach i odpowiedziach

 

Jaki jest cennik strony internetowej? Strona internetowa jest jak samochód – rozstrzał cen jest przecież ogromny w zależności, czy auto jest nowe, używane, jakiej jest marki. Podobnie jest ze stroną.

Od czego zależy cennik strony internetowej? Głównym kryterium wypływającym na cenę strony są jej parametry: wielkość oraz zastosowane funkcjonalności. Prosta wizytówka firmowa będzie zdecydowanie tańsza, niż rozbudowana witryna z płatnościami, sklepem internetowym czy newsletterem.

Jaki jest nasz cennik strony internetowej? W PinguMedia ceny zaczynają się już od 950 zł netto. Za niewiele więcej, bo za 999 zł, zadbamy dodatkowo o serwer domenę, skrzynki pocztowe. Strony bardziej rozbudowane będą droższe.

Czytaj także…