Cennik stron internetowych: Czy da się zrobić tanią stronę?

Search optimization business pointing finnger selecting seo. Oczywiście, że się da. Jednak taką odpowiedź trzeba uzupełnić może przewrotnym twierdzeniem, co w istocie oznacza tania strona internetowa. Być może natknęli się Państwo w internecie na oferty typu „strona za 200 złotych”. Obawiamy się jednak, że taka strona nie spełni Państwa oczekiwań. Owszem, da się ją wykonać, ale będzie to podstawowa grafika, a przede wszystkim możliwości zgłaszania przez Państwa poprawek do projektu będą bardzo ograniczone.

>>>Zrobimy dla Państwa tanią stronę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą<<<

W końcu nie dlatego jest to tanie, aby można było wybrzydzać. W konsekwencji obie strony będą niezadowolone: zarówno wykonawca „męczony” przez klienta, bo przesadził z dampingowymi cenami, jak i klient, który uwierzył w to, że tak tanio da się zrobić naprawdę coś taniego.

Ile więc powinna kosztować prosta, wizytówkowa strona dla małej firmy? Te 200 złotych to oczywiście za mało, ale strona, przy której Państwo jako klienci będą mieli realny wpływ na jej wygląd, większy, niż to „czy ma być niebieska, czy czerwona” może kosztować od 600 złotych w górę. Oczywiście szczegółowa wycena zależy od tego, co na stronie ma się znaleźć i w jakiej ilości. Takie właśnie strony możemy dla Państwa tworzyć. Zapraszamy.